Współpraca


Oferta współpracy dla firm, stowarzyszeń i fundacji 

Oferujemy współpracę w zakresie testowania produktów, promocji różnego typu akcji i wyświetlania banerów. Przyjmujemy zlecenia jedynie od instytucji, które zajmują się promocją zdrowego stylu życia, zdrowej diety i pożywienia oraz urządzeń wspomagających prowadzenie zdrowego stylu życia.

Główny obszar naszej działalności to FanPage http://facebook.com/ZdrowieMusiszToWiedziec . Obecnie liczba fanów, którzy interesują się zdrowym stylem życia przekracza na naszym FanPage'u 6300 osób.

Nasi fani to w przeważającej liczebności kobiety, które jak wiadomo odpowiadają zwykle za "zdrowie" w rodzinie. Docieramy do osób powyżej 25 roku życia, czyli do osób dojrzałych.
Hash index 06.07.2014

Jako uzupełnienie FanPage prowadzimy również:- profil na twitterze:  twitter.com/ZdrowieInfo


bloga na którym teraz jesteś, oraz blogi prywatne

Zapraszamy do współpracy :)
zdrowiemusisztowiedzieć@outlook.com
lub kontakt przez wiadomość na facebooku.Oferta współpracy dla blogerów oraz osób, które piszą ciekawe teksty o zdrowym stylu życia.

Szukamy osób, które interesują się zdrowym stylem życia, dietetyką, naturalnym pożywieniem i preparatami oraz rozwalaniem matrixa, w którym żyjemy.  Jeśli chcesz wypromować się na naszym fanpage'u lub blogu,  piszesz lub masz zamiar spróbować napisać ciekawy artykuł lub posta - skontaktuj się z nami.

Jeśli chodzi o publikacje, do których pisania zachęcamy to preferujemy tematy:
- wpływ zdrowej diety na życie człowieka,
- wpływ złej diety na życie człowieka,
- oczyszczenie i odbudowa organizmu za pomocą właściwego odżywiania,
- przepisy kulinarne oparte na naturalnych produktach,
- wpadki korporacji żywieniowych i farmaceutycznych,
- życie w zgodzie z naturą,
- recenzje filmów z w/w tematyki,
- recenzje znalezionych w sieci wartościowych stron i publikacji z w/w tematyki.

Nie jesteśmy przeciwnikami postępu, nie chcemy wracać do jaskiń. Chcemy, aby człowiek potrafił żyć nowocześnie, ale zgodnie z naturą. Czasem wystarczy niewiele np. mama lub ojciec, którzy nauczą swoje dziecko sztuki zdrowego odżywiania i gotowania, którzy pokażą na wycieczce piękno otaczającej nas przyrody. Poszukujemy osób, które w ten czy inny sposób będą kształtować wrażliwość innych i edukować.

Uważamy, że nawet zaczynając od małych rzeczy, można dojść do wielkich rezultatów jeśli tylko potrafimy wytrwale dążyć do celu! Ty też zapewne potrafisz, sam przekonaj się o tym!

Ela i Marcin
ZdrowieMusiszToWiedziec@outlook.com