O nasWitaj!


Zapraszamy na aktualizowany codziennie FanPage
http://www.facebook.com/ZdrowieMusiszToWiedziec

"Zdrowie - musisz to wiedzieć" to strona poświęcona zdrowiu i dobremu samopoczuciu

Zdrowie - musisz to wiedzieć ! Promujemy równowagę ciała i ducha. Zdrowe naturalne jedzenie i zapobieganie chorobom metodami jakie dała nam natura.

Weź zdrowie we własne ręce zanim go stracisz, możesz dużo zrobić dla siebie i swoich bliskich! Sprawdź jakie fakty są ukrywane przed społeczeństwem - a może po prostu brak mu chęci ich poznawania. Skoro tu jesteś to oznacza, że chcesz wiedzieć więcej :) gratulujemy!

Ela i Marcin

Uwaga: Artykuły, linki i komentarze na temat medycyny i odżywiania umieszczane na naszym blogu ZdrowieMusiszToWiedziec mają charakter wyłącznie publicystyczny. W żadnym wypadku nie należy ich traktować jako porad lub rekomendacji medycznych. Nie jesteśmy ani lekarzami ani psychologami. Radzimy, aby każdą decyzję dotyczącą sposobu odżywania, leczenia itp. skonsultować z lekarzem, ale nie pierwszym lepszym - najlepiej a nawet koniecznie z dobrym lekarzem, który potrafi ocenić człowieka jako całokształt a nie jeden organ czy przypadek statystyczny .

Autorzy nie biorą odpowiedzialności za skutki decyzji podejmowanych przez czytelników na podstawie materiałów publikowanych w serwisie.