Polska wolna od GMO !

Od 28 stycznia 2013 obowiązuje zakaz stosowania materiału siewnego odmian GMO :) Bardzo się cieszymy bo media społecznościowe to ogromna siła. Dziś nie trzeb wyprowadzać ludzi na ulice, zupełnie wystarcza Internet. 

Facebookowe strony, filmy na YT, portale i ludzie. Wszyscy, którym zależy na czystości pożywienia wykorzystując nowoczesne technologie przyczynili się do naświetlenia tematu szerokiej grupie społecznej. Dołożyli swoją cegiełkę do wymuszenia na rządzie obietnicy, a teraz jej realizacji i wprowadzeniu rozporządzenia o zakazie stosowania materiału siewnego modyfikowanego genetycznie na terenie naszego kraju. Oczywiście to nie rozwiązuje wszystkich problemów ale pokazuje, że nie można lekceważyć społeczeństwa. Udowodniono to już wcześniej podczas walki z ACTA, które przypomnijmy miały przyczynić się min. do wprowadzenia patentów na modyfikacje żywności, co uderzyłoby w zwykłych rolników a w następstwie nas samych.

Zakaz GMO w Polsce

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zobaczcie dalszą część tego posta, linkujemy dla przypomnienia kilka filmów jakie były przez nas zamieszczane w temacie GMO


Filmy w temacie GMO jakie pojawiły się na naszym FanPage ZdrowieMusiszToWiedziecBrak komentarzy:

Prześlij komentarz