Dziękujemy za 2000 polubień naszego FP


Podsumowując ubiegły tydzień, szczególnym wydarzeniem było przekroczenie na naszym Fan Page 2000 polubień. Jest to dla nas szczególnie ważne, bo wiemy, że to co robimy jest dla kogoś ciekawe a może nawet ważne!


Wierzymy, że nasze działania mają sens. Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę czym tak naprawdę jest prawidłowe odżywianie, a to przecież ma kolosalne znaczenie dla naszego życia. Nasze komórki, aby mogły prawidłowo funkcjonować potrzebują właściwego budulca. Udowadniają to filmy zamieszczone w naszej   filmotece, jest też sporo książek i badań naukowych w tym zakresie. Będziemy o tym pisać. Ale ważny jest również czynnik społeczny, jak udowadnia Jamie Oliver, wspólne rodzinne gotowanie ma ogromne znaczenie dla budowania fundamentów rodziny! Działajmy zatem ponieważ można zmieniać świadomość ludzi, można zmieniać przekonania, można edukować. Wymaga to jednak wysiłku, do którego gorąco zachęcamy. 
Jeśli macie coś ważnego do powiedzenia, piszcie - pomożemy się Wam wypromować, dotrzeć do osób, które już interesują się tematem właściwej diety, a za ich pośrednictwem również do ich znajomych. Media społecznościowe odgrywają jak widać dużą rolę. Jeśli nie wierzycie w swoje możliwości polecamy wspaniały motywacyjny wykład Jacka  Walkiewicza , który podsumowuje słowami "kiedyś się bałem i nie robiłem, teraz się boję i robię!"

Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy
Ela i Marcin 

PS 2000 fanów pozwala docierać nawet do 480 000 ich znajomych!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz